Ożarowianka II Ożarów 3-1 Relax Radziwiłłów

W niedzielę 19 sierpnia Relax zagrał pierwsze ligowe spotkanie w sezonie 2018/19.

 

Ligowy sezon 2018/19 seniorzy rozpoczęli od wyjazdowego meczu w Ożarowie. Trener Woziński do gry w pierwszym składzie powołał następującą jedenastkę: T.Agrestowski, K.Sitkiewicz, Ł.Kujawa, M.Piątek, D.Urynowicz, S.Chwedorczuk, B.Wojciechowski, K.Piekarski, A.Rogulski, K.Koziarski i J.Melon. 

Relax już w pierwszych minutach meczu zdołał przejąć inicjatywę, czego efektem było większe posiadanie piłki i konstruowanie akcji ofensywnych. Gospodarze wyprowadzali kontry. Relax konsekwentnie grał piłką, jednak to gospodarze zdołali w pierwszej połowie dwa razy wyprowadzić akcje, które zakończyły się bramkami. Do przerwy 2-0 na niekorzyść Relaxu.

Na drugą połowę Relax wybiegł z jedną zmianą w składzie - K.Piekarskiego zmienił wracający do gry M.Kośmider. W 50 minucie sędzia użył gwizdka wskazując na rzut karny dla Ożarowianki. Dobrym instynktem wykazał się T.Agrestowski broniąc jedenastkę wykonywaną przez napastnika gospodarzy. W 60 minucie rzut rożny wykonywał K.Koziarski, dośrodkował wprost na głowę M.Piątka a ten - w swoim stylu - skierował piłkę do siatki. Z każdą minutą Relax mocniej przeważał na boisku budując coraz groźniejsze sytuacje pod bramką Ożarowianki, brakowało jednak skuteczności. W ostatnich minutach meczu Relax zaczął grać jeszcze bardziej ofensywnie, przesuwając kolejnych graczy do przodu. W 85 minucie goście wyprowadzili kontrę, po której sędzia ponownie, kontrowersyjnie użył gwizdka i wskazał na jedenasty metr. Tym razem T.Agrestowski nie zdołał wybronić rzutu karnego, gospodarze ustalili wynik spotkania na 3-1. 

W dzisiejszym meczu po wejściu na boisku w drugiej połowie ligowy debiut zaliczył Adrian Heleniak. 

W najbliższą sobotę o godz. 14:00 Relax zagra na własnym boisku z Milanem II Milanówek.