Relax Radziwiłłów 0-3 GKS Podolszyn

W sobotę 8 września podopieczni Rafała Wozińskiego rozegrali 4. ligowy mecz w sezonie 2018/19. 

Tym razem o 3 punkty Relax powalczył z debiutującą w tym roku drużyną - GKS Podolszyn. Do gry w pierwszym składzie wybrani zostali: T.Agrestowski, K.Wojciechowski, Ł.Jaroszewski, M.Piątek, K.Sitkiewicz, B.Wojciechowski, K.Pokorski, A.Rogulski, K.Piekarski, K.Koziarski i J.Melon. 

Relax od pierwszych minut próbował narzucić swój styl cierpliwie wymieniając krótkie podania. GKS Podolszyn postawił na niski pressing, próbując gry z kontry. W 30 minucie po stracie w środku pola goście przejęli piłkę i wyprowadzili szybką akcję, która zakończyła się bramką. Do przerwy 1-0 na niekorzyść Relaxu. Chwilę później odnowienie kontuzji zmusiło J.Melona do zejścia z boiska, jego miejsce zajął M.Dubielecki. 

Na drugą połowę Relax wyszedł na boisko z jedną zmianą - A.Rogulskiego zmienił S.Chwedorczuk, który już w pierwszej swojej akcji oddał strzał na bramkę gości. W 80' minucie napastnik GKS Podolszyn zaskoczył naszego bramkarza strzałem zza pola karnego i podwyższył wynik meczu na 2-0. W ostatnich minutach Relax nieco się otworzył śmielej szukając okazji do zdobycia bramki co wykorzystali przyjezdni ustalając wynik meczu na 3-0. W drugiej połowie na boisku pojawili się również A.Heleniak i K.Matusz. 

W niedzielę 16 września o godz. 18:00 Relax zagra wyjazdowe spotkanie z KS Blizne.