KS Blizne 6-1 Relax Radziwiłłów

W niedzielę 16 września seniorzy rozegrali wyjazdowe spotkanie z KS Blizne. 

 

Trener Woziński do gry w pierwszym składzie wybrał następującą 11-stkę: T.Agrestowski, A.Heleniak, K.Wojciechowski, D.Urynowicz, K.Pokorski, B.Wojciechowski, Ł.Kujawa, K.Koziarski, M.Kośmider, K.Piekarski, K.Sitkiewicz. 

Relax wyszedł na to spotkanie nieco głębiej niż zwykle skupiając się na rozbijaniu ataków gospodarzy i grze z kontry. W 30 minucie po stałym fragmencie gry piłka wróciła w pole karne KS Blizne, najszybciej dobiegł do niej M.Kośmider i pewnym strzałem w dłuższy róg bramki otworzył wynik spotkania. 

Na drugą połowę Relax wyszedł bez zmian w składzie. W 50 minucie KS Blizne zdołało wyrównać. Kilka minut później strzelili drugą bramkę co dawało prowadzenie w spotkaniu. O zmianę poprosił T.Agrestowski, którego na skutek urazu zmienił K.Adamek. Ostatnie 30 minut spotkania to kosekwentnie wykorzystywanie przez gospodarzy błędów Relaxu co przełożyło się na strzelenie kolejnych 4 bramek. W 90 minucie na skutek faulu napastnika KS Blizne poważnej kontuzji kolana doznał B.Wojciechowski. 

W drugiej połowie na boisku pojawił się również D.Barzenc.

W najbliższy weekend Relax nie rozgrywa ligowego spotkania.