Relax Radziwiłłów 3-2 Józefowianka Józefów

W niedzielę 17 marca seniorzy przystąpili do ostatniego sparingu przed zbliżającą się rundą wiosenną.

Tym razem podopieczni Mirka Rastawickiego zmierzyli się z Józefowianką Józefów, mecz został rozegrany na boisku w Kaputach k.Ożarowa. Pierwszą jedenastkę utworzyli: T.Agrestowski, K.Pokorski, J.Trzciński, M.Piątek, A.Heleniak, M.Kośmider, K.Sitkiewicz, Ł.Kujawa, K.Koziarski, K.Trojańczyk i J.Melon.

Po pierwszej połowie 1-1, dla Relaxu do siatki trafił K.Koziarski. W drugiej połowie zobaczyliśmy trzy trafienia. Dwie bramki zdobył Jarek Melon, jedną bramkę strzelili zawodnicy Józefowianki. Ostatni sprawdzian Relaxu przed zbliżającą się ligą zakończył się zwycięstwem 3-2. Relax ograł Józefowiankę Jóżefów występującą w tym sezonie w warszawskiej Klasie A.

W najbliższą sobotę seniorzy zagrają z Ożarowianką II Ożarów. Będzie to pierwsze starcie w rundzie wiosennej.