Relax Radziwiłłów 0-1 UKS Łady

W minioną sobotę podopieczni Mirka Rastawickiego zmierzyli się z UKS Łady.

Mecz został rozegrany w sobotę 25.05.2019 r. o godz. 18:00 na Stadionie Relaxu. Trener Rastawicki do gry w pierwszym składzie delegował następującą jedenastkę: T.Agrestowski, A.Heleniak, K.Wojciechowski, M.Piątek, J.Rutkowski, M.Kośmider, K.Koziarski, Ł.Kujawa, K.Trojańczyk, K.Sitkiewicz, J.Melon.

Od pierwszych minut spotkania Relax przejął inicjatywę konsekwentnie prowadząc grę krótkimi podaniami, co przełożyło się na stworzenie kilku dobrych okazji do zdobycia bramki. Przed szansą na otwarcie wyniku stanął m.in. M.Kośmider, który w jednej z akcji zaliczył trafienie w słupek, a chwilę później w ostatniej chwili przed wbiciem piłki do bramki futbolówkę sprzed jego nogi wyłuskał mu obrońca gości.

W drugiej połowie obraz gry nieco się zmienił a ilość ataków obu drużyn wyrównała. Po jednym z kontrataków przyjezdnych piłka została niefrasobliwie wybita przed pole karne Relaxu, co perfekcyjnie wykorzystał pomocnik UKS Łady, oddając bezpośredni strzał na bramkę. Była to bramka ustalająca wynik spotkania. Na boisku pojawili się również: B.Piekarski, D.Badowski, J.Sitkiewicz, K.Pokorski.

Relax Radziwiłłów 0-1 UKS Łady.

W najbliższą niedzielę seniorów czeka wyjazdowe spotkanie z liderem tabeli - Sarmatą Warszawa.