Sarmata Warszawa 5-2 Relax Radziwiłłów

2 czerwca seniorzy zagrali wyjazdowe spotkanie z Sarmatą.

W minioną niedzielę o godz. 15:00 podopieczni M.Rastawickiego wyszli na boisko by powalczyć o trzy punkty w wyjazdowym spotkaniu z Sarmatą, która zajmuje pierwsze miejsce w ligowej tabeli. W pierwszej jedenastce znaleźli się: T.Agrestowski, A.Heleniak, K.Wojciechowski, M.Piątek, K.Pokorski, M.Kośmider, Ł.Kujawa, K.Koziarski, K.Trojańczyk, K.Sitkiewicz, J.Melon. Po pierwszych 45 minutach Sarmata prowadziła 2-1. Trafienie dla Relaxu odnotował K.Sitkiewicz.

W drugiej połowie padły 4 bramki - trzy na korzyść gospodarzy, jedna dla przyjezdnych za sprawą M.Dubieleckiego, który pojawił się na boisku po przerwie.

Z Sarmatą w drugiej części gry zagrali również K.Makowski, Ł.Pupecki, J.Sitkiewicz, J.Trzciński i D.Badowski.

W najbliższą sobotę o godz. 16:00 Relax zagra na własnym boisku z KS II Teresin.