Relax Radziwiłłów 3-1 Milan Milanówek

W minioną sobotę seniorzy podejmowali na własnym boisku Milan II Milanówek.

W pierwszym składzie na boisko wyszli: T.Agrestowski, A.Heleniak, K.Wojciechowski, K.Pokorski, K.Sitkiewicz - M.Kośmider, K.Koziarski, Ł.Kujawa, K.Gołębiowski - D.Sapiński, P.Krauze.

Relax przejął inicjatywę od samego początku spotkania konsekwentnie grając piłką. Konstruowanie akcji krótkimi podaniami przełożyło się w 20' minucie na bramkę za sprawą Damiana Sapińskiego po idealnej asyście K.Sitkiewicza. To tylko dodało skrzydeł Relaxowi, ataki stawały coraz śmielsze. W 35 minucie skutecznym strzałem prawą nową sprzed pola karnego popisał się Konrad Pokorski, który tego dnia pełnił funkcję kapitana. Po 45 minutach Relax schodził do szatni z dwubramkową przewagą. Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. Wynik meczu ustalił w 75' Kuba Gołębiowski, który zakończył kontratak Relaxu strzelając po podaniu Patryka Krauze technicznie w dłuższy róg bramki. Bramkarz odprowadził piłkę wzrokiem, która znalazła się w bocznej siatce wewnątrz bramki. Był to pierwszy ligowy mecz Kuby w zespole seniorów na własnym stadionie. W ostatnich minutach spotkania goście odpowiedzieli honorowym trafieniem.

W drugiej połowie na boisku pojawili się również: J.Trzciński, Ł.Pupecki, K.Trojańczyk, K.Pokorski.

W najbliższą sobotę o godz. 17:00 podopieczni M.Rastawickiego zagrają wyjazdowe spotkanie w Guzowie.