Mikołajki 2018

30 listopada obchodziliśmy - po raz trzeci już- Mikołajki, zorganizowane dla dzieci z naszej Szkółki Piłkarskiej. 

Wzorem z ubiegłego roku spotkaliśmy się w Restauracji Dworek Pamiętna. Tradycyjnie frekwencja naszych młodych piłkarzy tego dnia była wzorowa. 

Imprezę otworzył prezes Relaxu Radziwiłłów - Darek Zawadzki. Przywitał zaproszonych gości (m.in. radnych gminy Puszcza Mariańska z przewodniczącą na czele, dyrektorów szkół, do których uczęszczają nasi młodzi zawodnicy) i w kilku słowach opowiedział o działalności naszej szkółki. Po tym wszystkim nadszedł moment wyczekiwany z niecierpliwości przez najmłodszych. Na sali pojawił się Święty Mikołaj. Dzieci nie mogły doczekać się prezentów, jednak zanim je otrzymały, musiały wykonać przygotowane przez Mikołaja zadania. Nasi młodi adepci piłki nożnej otrzymali m.in. plecaki, sygnowane nazwą klubu bluzy i koszulki, czapki treningowe, odzież termoaktywną, statuetki, kolekcjonerskie karty z własnym wizerunkiem, pamiątkowe zdjecia i całą masę słodyczy. 

Zwieńczeniem tego wieczoru był pokaz iluzji poprowadzony przez Karola Sanettiego. Dzieci z ogromną ciekawością śledziły każdy ruch iluzjonisty, który kolejnymi tajemnymi sztuczkami wprawiał również dorosłych w zdumienie i podziw. 

Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia tego wydarzenia, podczas którego obecnych na sali było ponad 250 osób! 

Zdjęcia z Mikołajek możecie obejrzeć klikając w link -> Mikołajki 2018