W dniu 18 czerwca br. w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego podpisano kolejne umowy w ramach poddziałania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętych inicjatywą LEADER w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Gminny Ludowy Klub Sportowy „RELAX” Radziwiłłów - beneficjent z obszaru Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Kraina Rawki otrzymał wsparcie w wysokości 88 000,00 zł, które zostanie przeznaczone na wykonanie systemu nawadniania i renowacji boisk piłkarskich.

Zarząd GLKS Relax Radziwiłłów pragnie złożyć wszystkim sympatykom, piłkarzom i pracownikom naszego klubu życzenia zdrowych i wesołych Świąt Wielkanocnych. Życzymy Wam spędzenia tych dni w gronie najbliższych, odpoczywając od codzienności, rozmawiając przy wielkanocnym stole pełnym przepysznych potraw. Podarujmy bliskim odrobinę szczęścia, a w wolnej chwili pomyślmy o naszym Relaxie. :)

Wszystkiego dobrego!

Zarząd GLKS Relax Radziwiłłów składa Wszystkim Kibicom i Przyjaciołom naszego Klubu serdeczne życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz wielu sukcesów w Nowym 2021 Roku!

W dniu 9 marca 2021 r. o godz. 17:30 odbędzie się Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze członków GLKS Relax Radziwiłłów. Prosimy o obecność wszystkich zawodników drużyny seniorów, trenerów i Członków Zarządu.

Wszystkim kibicom Relaxu Radziwiłłów, pracownikom Klubu, piłkarzom i trenerom składamy najserdeczniejsze świąteczne życzenia. Zdrowych i pogodnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, smacznego jajka i mokrego Dyngusa życzy Zarząd GKLS Relax Radziwiłłów.