Orion Cegłów 2-5 Relax Radziwiłłów

W niedzielę 22 sierpnia podopieczni Mirka Rastawickiego zagrali pierwszy ligowy mecz w sezonie 2021/22.

Relax Radziwiłłów podejmował w Cegłowie zespół Oriona. Do gry w pierwszym składzie trener wybrał następującą jedenastkę: J.Pokorski, K.Sitkiewicz, M.Pupecki, K.Pokorski, A.Heleniak, K.Dębski, K.Wojciechowski, Ł.Kujawa, J.Heleniak, B.Wojciechowski i J.Gołębiowski. Do przerwy Relax prowadził 4-1 po trafieniach K.Wojciechowskiego x2, K.Dębskiego i B.Wojciechowskiego. Na drugą połowę zespół Relaxu wyszedł bez zmian w składzie.

W drugiej połowie zobaczyliśmy dwie bramki - jedną dla Oriona i jedną dla Relaxu po strzale M.Olszewskiego, który zameldował się na boisku w końcówce meczu. Mecz zakończył się wynikiem 5-2 dla Relaxu.

W spotkaniu z Orionem na placu gry pojawili się również: K.Olszewski, M.Piątek, Ł.Andzelak, T.Agrestowski oraz H.Brzostek.

W najbliższą sobotę seniorzy zagrają na własnym boisku o godz. 16:00 z zespołem KS 13 Grodzisk Mazowiecki.