Relax Radziwiłłów 5-1 Milan II Milanówek

W sobotnie popołudnie Relax przystąpił do drugiego ligowego starcia w tym sezonie.

Rywalem - Milan II Milanówek, który podobnie jak Relax w pierwszej kolejce stracił trzy punkty. Obie drużyny szukały więc pierwszych ligowych zdobyczy. Trener Rafał Woziński desygnował do gry następującą jedenastkę: Adamek, Heleniak, Piątek, Urynowicz, K. Wojciechowski, Kośmider, Kujawa, B. Wojciechowski, Chwedorczuk, Koziarski, Melon.

Mecz zaczął się dosyć nerwowo dla podopiecznych Wozińskiego. Milan miał doskonałą sytuacje do zdobycia gola, ale zawodnik Milanu nie trafił do pustej bramki. Relax powoli przejmował inicjatywę, czego dowodem były liczne stałe fragmenty gry na połowie rywala. Swoje okazje do zdobycia bramek mieli między innymi Chwedorczuk, Melon i Kośmider, jednak piłka nie znalazła drogi do bramki. Dopiero później liczne błędy w obronie Milanu wykorzystali kolejno Koziarski - zdobywając bramkę płaskim strzałem, Kośmider uderzając precyzyjnie z dwudziestego metra oraz świeżo wprowadzony w miejsce Melona - Piekarski, odnajdując się w poliu karnym gości zdobył swoją debiutancką bramkę dla Relaxu. Do przerwy 3-0. Druga połowa zaczęła się nieco nerwowo. Milan zaczął grać wyżej, stwarzał okazje podbramkowe. Po jednym ze starć w polu karnym, sędzia stwierdził nieprzepisowe zagranie i podyktował rzut karny dla przyjezdnych. Egzekutor jedenastki się nie pomylił i pewnie umieścił piłkę w siatce. Z biegiem czasu Relax poprawił nieco grę, czego dowodem była czwarta bramka dla gospodarzy w tym meczu. Autorem Koziarski, po indywidualnej akcji w środku pola. Kilka minut później wynik meczu ustalił Kujawa, dobrze odnajdując się w polu karnym Milanu po rzucie rożnym, zdobywając swojego pierwszego gola w barwach Relaxu. Mecz zakończył się rezultatem 5-1. W trakcie spotkania na boisku pojawili się: Jaroszewski, Barzenc, Matusz, Makowski, Rogulski.

Za tydzień Relax zmierzy się z Guzovią, która podobnie jak Radziwiłłowianie ma 3 punkty po dwóch kolejkach.

Zdjęcia z meczu znajdziecie w Galerii w zakładce Seniorzy - Galeria Seniorzy.