Relax Radziwiłłów 3-1 KS II Teresin

W sobotnie popołudnie podpieczni M.Rastawickiego zmierzyli się z KS II Teresin.

Trener delegował do gry w pierwszym składzie następującą jedenastkę: T.Agrestowski, M.Kośmider, K.Wojciechowski, M.Piątek, K.Pokorski, K.Trojańczyk, Ł.Kujawa, K.Koziarski, D.Sapiński, K.Sitkiewicz i J.Melon.

Od pierwszych minut Relax próbował konstruować akcje krótkimi podaniami. Mimo przejętej inicjatywy to goście zdołali strzelili bramkę otwierając wynik spotkania. Relax po szybkiej akcji zdołał odpowiedzieć trafieniem Damiana Sapińskiego. Do przerwy 1-1. Jeszcze w pierwszej połowie kontuzji mięśnia dwugłowego doznał J.Melon, w jego miejsce na boisku pojawił się B.Piekarski.

W przerwie meczu K.Trojańczyka zmienił J.Rutkowski. Relax zaczął grać bardziej ofensywnie. Okazje do zdobycia bramki miał wprowadzony jeszcze przed przerwą B.Piekarski jednak jego strzałom brakowało precyzji. W 75' minucie M.Kośmider dograł prostopadłą piłkę do wbiegającego w pole karne D.Sapińskiego a ten z dużym spokojem poradził sobie z dwoma obrońcami i bramkarzem gości po czym wpakował piłkę do pustej bramki. W doliczonym czasie gry zamieszanie pod bramką przyjezdnych wykorzystał K.Pokorski ustanawiając wynik spotkania na 3:1.
W drugiej połowie na boisku zameldował się również A.Heleniak.

We wtorek seniorzy zagrają ostatni mecz w mijającym sezonie walcząc o trzy punkty z Sokołem Budki Piaseckie.