Orion Cegłów 0-4 Relax Radziwiłłów

W niedzielne popołudnie seniorzy zagrali z Orionem Cegłów. 

W niedzielę 5 maja Relax udał się do Cegłowa, by zagrać kolejne ligowe spotkanie - tym razem z tamtejszym Orionem. Trener Rastawicki do gry w pierwszym składzie powołał następującą jedenastkę: K.Adamek, A.Heleniak, K.Wojciechowski, M.Piątek, J.Rutkowski, M.Kośmider, Ł.Kujawa, K.Sitkiewicz, K.Koziarski, M.Dubielecki, J.Melon. Relax od pierwszych minut przejął inicjatywę i konsekwentnie utrzymując się przy piłce szukał sposobu do wyjścia na prowadzenie. Gospodarze nastawili się na defensywę, broniąc dostępu do swojej bramki całym zespołem. Mimo, że okazji do strzelenia bramek nie brakowało, pierwsza połowa zakończyła się dwubramkowym prowadzeniem Relaxu po dwóch trafieniach J.Melona. 

Po przerwie przebieg spotkania nie uległ zmianie, Relax prowadził grę, stwarzał sytuacje a gospodarze odpowiadali jedynie pojedynczymi kontratakami. Relax dołożył dwie bramki za sprawą M.Dubieleckiego i trzeciego trafienia J.Melona. W drugiej połowie na boisku pojawili się Ł.Pupecki, K.Makowski, B.Piekarski, K.Pokorski, T.Agrestowski, J.Trzciński. 

Orion Cegłów 0-4 Relax Radziwiłłów. 

Dla K.Wojciechowskiego było to 50-te spotkanie w pierwszym zespole. Do tej pory spędził na boisku ponad 4100 minut w seniorskiej koszulce Relaxu. 

W najbliższej kolejce Relax z powodu pauzy nie rozgrywa spotkania ligowego.