Relax Radziwiłłów 2-2 KS II Teresin

W sobotnie południe Relax podejmował na własnym boisku KS II Teresin.

9 listopada o godz. 12:00 na własnym boisku Relax rozegrał przedostatni mecz w rundzie jesiennej. Rywalami podopiecznych Mirka Rastawickiego byli zawodnicy KS II Teresin.

Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem gości 1-0. Na drugą połowę Relax wyszedł wyraźnie zmotywowany do odrobienia straty, co potwierdziła szybko strzelona bramka przez K. Sitkiewicza bezpośrednio z rzutu wolnego w 55' minucie. Po doprowadzeniu do remisu gra się uspokoiła. W 80' minucie mierzonym strzałem popisał się Ł. Kujawa, który z 35 metrów pokonał bramkarza przyjezdnych. Zrehabilitował sę tym samym po niestrzelonym rzucie karnym w pierwszej części spotkania. Radość Relaxu z prowadzenia w tym meczu nie trwała długo, bowiem goście już w pierwszej akcji po wznowieniu gry zdołali pokonać J.Pokorskiego ustanawiając wyniku meczu 2-2.

W najbliższą sobotę Relax rozegra wyjazdowe spotkanie z FC Płochocin. Będzie to ostatni mecz w rundzie jesiennej.