Guzovia Guzów 2-2 Relax Radziwiłłów

W minioną sobotę Relax zagrał z Guzovią.

W sobotę 7 września podopieczni M.Rastawickiego zmierzyli się w wyjazdowym starciu z Guzovią Guzów. Do gry w pierwszym składzie delegowani zostali: T.Agrestowski, K.Wojciechowski, K.Pokorski, A.Heleniak, K.Sitkiewicz, Ł.Kujawa, K.Koziarski, M.Kośmider, K.Gołębiowski, P.Krauze i D.Sapiński.

Początek meczu to dwa groźne ataki gospodarzy, po których Guzovia miała prawo prowadzić 2-0 już po kilku pierwszych minutach. To podziałało motywująco na Relax, który z minuty na minutę śmielej atakował bramkę Guzovi. W 10' minucie w polu karnym gospodarzy sprytnie zachował sie Damian Sapiński, dzięki czemu Relax prowadził 1-0. Radość Relaxu nie trwała zbyt długo. W 15' minucie sędzia podyktował rzut karny dla zespołu z Guzowa, po rzekomym faulu K.Gołębiowskiego. Napastnik Guzovi pewnie wykorzystał jedenastkę doprowadzając do wyrównania.

W 60' minucie Guzovia zamieniła rzut wolny z odległości 30 metrów na bramkę. Relaxowi udało się szybko odpowiedzieć. Za sprawą - po raz drugi w tym meczu - Damiana Sapińskiego dwie minuty później było 2-2. W 68' minucie w polu karnym Guzovi przewrócony został M.Kośmider. Sędzia nie wskazał na "wapno", tylko pokazał żółty kartonik skrzydłowemu Relaxu. Mimo wielu prób, przeważającej gry naszych zawodników na połowie gospodarzy, remis utrzymał się do końca spotkania.

Na boisku pojawili się również J.Trzciński, Ł.Pupecki, M.Dubielecki.

W najbliższą sobotę o godz. 15:00 Relax podejmie na własnym boisku Naprzód II Stare Babice.