Relax Radziwiłłów 1-2 GKS Podolszyn

W sobotę 21 września seniorzy zagrali na własnym boisku z GKS Podolszyn.

Do gry w pierwszym składzie M.Rastawicki delegował następującą jedenastkę: Tomasz Agrestowski, Patryk Krauze (75'), Mateusz Dubielecki (65'), Jakub Gołębiowski (75'), Adrian Heleniak, Michał Kośmider, Łukasz Kujawa (83'), Konrad Pokorski, Konrad Sitkiewicz, Jakub Trzciński (53'), Kacper Wojciechowski.

Mecz zaczął się niezwykle pechowo dla Relaxu, bo już 5' minucie przyjezdni cieszyli się z prowadzenia po samobójczym trafieniu K.Wojciechowskiego. W pierwszej połowie nie zobaczyliśmy więcej bramek, choć goście mieli kilka dobrych okazji na podwyższenie wyniku.

Druga połowa rozpoczęła się dla Relaxu równie źle, bowiem w 54' napastnik GKS Podolszyn wpakował futbolówkę do bramki T.Agrestowskiego. To podziałało motywująco na Relax, który z minuty na minutę atakował co raz mocniej. W 82. minucie kontrę Relaxu wykorzystał K.Sitkiewicz, który silnym strzałem dał trafienie honorowe. Ostatnie minuty meczu to gra Relaxu na połowie przeciwnika i głęboka obrona GKS Podolszyn. W ostatnich minutach doszło do kontrowersyjnej sytuacji przy linii bocznej boiska, w wyniku której K.Sitkiewicz obejrzał czerwony kartonik. Mecz zakończył się wynikiem 2-1 na korzyść GKS Podolszyn.

W drugiej części gry na boisku pojawili się również: Kacper Piekarski (53'), Łukasz Pupecki (83'), Michał Pupecki (75'), Jacek Rutkowski (75'), Kamil Trojańczyk (65').

W najbliższą niedzielę Relax rozegra wyjazdowe spotkanie z KS Blizne, początek meczu o godz. 17:00.