Sokół Budki Piaseckie 2-0 Relax Radziwiłłów

W minioną sobotę Relax rozegrał pierwsze ligowe spotkanie w sezonie 2019/2020.

Na otwarcie sezonu podopieczni M.Rastawickiego pojechali do Teresina, by zmierzyć się z Sokołem Budki Piaseckie. Trener do gry w pierwszym składzie wybrał następującą jedenastkę: T.Agrestowski, K.Wojciechowski, M.Piątek, J.Rutkowski, J.Trzciński, K.Pokorski, Ł.Kujawa, A.Heleniak, K.Sitkiewicz, M.Kośmider i K.Gołębiowski. Pierwszy kwadrans meczu był wyrównany, obie drużyny stworzyły akcje do zdobycia bramki. W 20 minucie jednak to gospodarzom udało się trafić do siatki Relaxu. Kilka minut później kontuzji doznał M.Piątek i jego miejsce na boisku zajął M.Pupecki. Przed przerwą podanie Heleniaka zamienił na bramkę K.Gołębiowski, jednak w tej sytuacji sędzia gwizdnął spalonego.

Od pierwszego gwizdka w drugiej połowie Relax zaczął mocniej naciskać, jednak brakowało spokoju pod bramką Sokoła. Za Trzcińskiego na boisku pojawił się B.Piekarski, Łukasza Kujawę zmienił K.Trojańczyk. W 65' po niefortunne sparowanie piłki T.Agrestowskiego wykorzystał napastnik Sokoła dobijając piłkę do pustej bramki ustalając tym samym wynik meczu 2-0.
W końcówce spotkania na boisku zameldował się też Ł.Pupecki.

W najbliższą sobotę na własnym boisku Relax podejmie Milan II Milanówek.